آتش بس در غزه هر لحظه در آستانه فروپاشی است

پرتال تارنامه بخش اخبار - آکاایران قسمت خبرگزاری قدس- آتش بس در غزه هر لحظه در آستانه فروپاشی است


,آکاایرن,اخبار,خبرگزاری,خبرگزاری قدس

آتش بس در غزه هر لحظه در آستانه فروپاشی است

خبرگزاری قدس-آتش بس در غزه هر لحظه در آستانه فروپاشی است

بنی گانتز رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اظهارداشت که شرایط آرامی که در مناطق جنوبی سرزمین های اشغالی و همجوار نوار غزه وجود داردهر لحظه ممکن است از هم فرو پاشیده شود.به گزارش خبرگزاری قدس (قدسنا) به نقل از خبرگزاری سما، بنی گانتز در اظهاراتش در جشن دانشگاه تل آویو که به مناسبت تجلیل از نظامیانی که در حمله وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به غزه شرکت داشته اند برپا شده بود، گفت: شرایط آرامی که در مناطق جنوبی سرزمین های اشغالی و همجوار نوار غزه وجود دارد هر لحظه ممکن است از هم فرو پاشیده شود.

این مقام صهیونیست مدعی شد که عملیات نظامی صخره سخت یکی از پیچیده ترین عملیات و حملات نظامی در سال های اخیر بوده است.نظامیان ما با چشمانی باز تمامی خطوط نبرد را زیر نظر دارند و همواره در حالت آماده باش برای حمله به دشمنان خود هستند.

این سخنان بنی گانتز در حالی ایراد شده است که تمامی تحلیلگران صهیونیستی و غربی معتقد هستند که رژیم صهیونیستی در جنگ 51 روزه خود علیه غزه که به عملیات صخره سخت موسوم شده است، یک شکست تمام عیار متحمل شده است.

گانتز در بخش دیگری از سخنانش گفت: نیروهای مقاومت با اقدام به حفر تونلهایی در اطراف غزه توانسته اند توان نظامیشان را افزایش داده و قدرت ایستادگی و بازدارندگی  خود را افزایش دهند.

گفتنی است  سامی ترگمن فرمانده منطقه جنوبی در ارتش رژیم صهیونیستی نیز گفت: که اسرائیل از زمان جنگ ژوئن  1967 تا کنون شاهد چنین جنگی در جبهه جنوبی نبوده است. این جنگ از لحاظ حجم و شرایط پس از جنگ شش روزه با هیچ جنگی قابل قیاس نیست.

 


خبرگزاری قدس - qodsna.com


برچسب ها:
اخبار
.
خبرگزاری
.
qodsna
.
خبرگزاری قدس
.مروری برگذشته