صفحه خانگی arrow اطلاعات عمومی arrow مقالات مدیریت و بازاریابی arrow گفت و گو با الکس فریسر، جوان ترین وبلاگ نویس جهان

گفت و گو با الکس فریسر، جوان ترین وبلاگ نویس جهان

پرتال تارنامه بخش مقالات مفید قسمت مقالات مدیریت و بازاریابی- گفت و گو با الکس فریسر، جوان ترین وبلاگ نویس جهان

برترین ها: الکس در سال 2009، یعنی زمانی که تنها 15 سال داشت از مهارت خود در زمینه طراحی وب استفاده کرد و Bloguission.com را طراحی کرد. به گزارش برترین ها این سایت شامل موضوعاتی در مورد وبلاگ نویسی است و در حال حاضر یکی از موفق ترین وبلاگ های جهان محسوب می شود. مطالب جالب و مفید  Bloguission.com باعث شده است تعداد کاربران این سایت روز به روز بیشتر شود.

الکس و دوست 24 ساله اش، سث ویت، در حال حاضر به مردم سراسر جهان کمک می کنند تا وبلاگ های خود را بهتر و سودمندتر کنند. الکس  در دبیرستان نیوجرسی درس می خواند، با خانواده اش زندگی می کند و از بازی پینگ پونگ و گردش و تفریح لذت می برد.

,گفت و گو با الکس فریسر, جوان ترین وبلاگ نویس جهان الکس فریسر,وبلاگ,مقالات مدیریت ، بازاریابی ، تبلیغات

گفت و گو با الکس فریسر، جوان ترین وبلاگ نویس جهان

مقالات مدیریت و بازاریابی-گفت و گو با الکس فریسر، جوان ترین وبلاگ نویس جهانچه چیزهایی انگیزه شما را در طول مسیر موفقیتتان بیشتر یا کمتر کرده اند ؟

پدر من مشوق اصلی من بوده است. او در فلوریدا زندگی می کند و صاحب دو رستوران است. مسلماً وبلاگ نویسی با شغل او هیچ سنخیتی ندارد ولی وقتی می بینم او رئیس خودش است واقعاً دلم می خواهد مثل او باشم.

این روزها اکثر مردم نوجوان ها را بچه های تنبلی می دانند که هیچ هدفی در زندگیشان ندارند. من اصلاً نمی خواهم این طور باشم . دوست دارم عمیق تر به چیزها نگاه کنم و اصلاً یک جا نشستن و تنبلی را دوست ندارم. به نظر من باید در جوانی تلاش کافی کرد و بعدها از نتیجه آن استفاده کرد. من قبلاً در رستوران پدرم کار کرده ام و می دانم کارهای فیزیکی چقدر سخت است.

چگونه بین کار خود و سایر اولویت های زندگی تعادل برقرار می کنید؟

مدرسه یکی از اولویت های مهم زندگی من است. به نظر من اگر کسی در مدرسه موفق نباشد در زندگی هم موفق نخواهد بود. اما گاهی هم وقتی به موفقیت Bloguission.com فکر می کنم احساس می کنم که شاید مدرسه نباید اولویت اول من باشد.

البته بعضی وقت ها آنقدر درگیر وبلاگم هستم که نمی توانم به بعضی از به تکالیف مدرسه ام برسم. اما می دانم که اگر بخواهم همچنان در کار خود موفق باشم باید به مدرسه هم اهمیت بدهم. من مدرسه را دوست دارم و اصلاً دوست ندارم آن را رها کنم.

من همیشه سعی کرده ام بین کارهای مدرسه و شغلم تعادل برقرار کنم. به عنوان مثال  از تجارب وبلاگ نویسی که دارم برای انجام پروژه های مدرسه استفاده می کنم.

چیز دیگری هست که بخواهید اضافه کنید؟

اگر می خواهید در مورد من بیشتر بدانید به Bloguission.com مراجعه کنید. در این سایت می توانید راجع به شخصیت من، تفکرات من و ایده های جالب وبلاگ نویسی بخوانید و حتی با سایر کاربران چت کنید. من یک وبلاگ شخصی تر هم دارم که  Asnio.com نام دارد.

برچسب ها:
جوان ترین وبلاگ نویس جهان الکس فریسر
.
وبلاگ
.
جوان ترین وبلاگ نویس
.
موفق ترین وبلاگ ها
.
موفقیت
.مروری برگذشته