صفحه خانگی arrow اطلاعات عمومی arrow مقالات مدیریت و بازاریابی arrow تکنولوژی جدید Visa برای جذب مشتریان برندها

تکنولوژی جدید Visa برای جذب مشتریان برندها

پرتال تارنامه بخش مقالات مفید قسمت مقالات مدیریت و بازاریابی- تکنولوژی جدید Visa برای جذب مشتریان برندها
Visa در چند روز گذشته از همکاری با Gap برای ارائه تخفیف ها و ارسال پیام های تبلیغاتی به مشتریان این برند از طریق پیامک خبر داد. به نقل از سایت www.businesswire.com، شبکه پردازش جهانی Visa، که میان میلیون ها شرکت تجاری و هزاران موسسه مالی در سرتاسر جهان ارتباط برقرار می کند، تکنولوژی مدرنی را برای خدمات جدید موبایل به ارمغان می آورد.
با انجام معاملات از طریق حساب های ثبت شده در شرکت Visa، مشتریان پیشنهاد های خرید ارزشمندی را از طریق موبایل های خود دریافت می کنند. این ارائه پیشنهاد بخشی از استراتژی بزرگ تر Visa برای جنبه شخصی دادن به تجربه خرید مشتری و عرضه خدمات گسترده تر به موسسسات مالی برای کمک به آن ها در اجرای برنامه های بازاریابی برای جذب مشتری، افزایش روند توسعه کاری و بازدهی آن ها به شمار می رود.

,تکنولوژی جدید Visa برای جذب مشتریان برندها تکنولوژی,Visa,جذب مشتری,مقالات مدیریت ، بازاریابی ، تبلیغات

تکنولوژی جدید Visa برای جذب مشتریان برندها

مقالات مدیریت و بازاریابی-تکنولوژی جدید Visa برای جذب مشتریان برندهاتوانایی Visa در پردازش و تجزیه و تحلیل معاملات انجام شده میان شرکت ها امکان دسترسی به مشتریان در هنگام خرید را فرهم کرده و فرصت ارائه امتیاز های مختلف به کاربران Visa را به وجود می آورد. ارائه پیام های تبلیغاتی به مشتریان برای مصرف کنندگان، شرکت های تجاری و موسسات مالی مفید خواهد بود. در همین راستا Gap به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی خود برای بررسی پاسخ مشتری به دریافت تخفیف ها و پیام های تبلیغاتی در گوشی موبایل با Visa همکاری می کند.
مشتریان Gap با ثبت نام در سایت Visa و وارد کردن یک کد پستی خاص برای دریافت پیام های تبلیغاتی و امکان استفاده از تخفیف های فراوان از خدمات موبایل Gap بهره مند می شوند. مشتریان Gap که برای این کار انتخاب می شوند از تخفیف های ویژه یا پیام های تبلیغاتی هنگام خرید برخوردار خواهند شد.

مقالات مدیریت و بازاریابی - MBAnews.ir

برچسب ها:
Visa
.
جذب مشتری
.
برند
.مروری برگذشته