صفحه خانگی arrow ازدواج arrow بانوی شرقی arrow سقفی که هرگز فرو نریخت

سقفی که هرگز فرو نریخت

پرتال تارنامه بخش کلوب ازدواج و عشق قسمت بانوی شرقی- سقفی که هرگز فرو نریخت


زیبایی مهر مادری ، حتی زیر خروارها خاک ، رنگ و رخش رو از دست نمی ده.مادر همیشه مادره . صبور و مقاوم . تکیه گاهی که همیشه می شه از بودنش مطمئن بود. وقتی انسان می ترسید بیاد روی زمین ، خداوند اون رو مطمئن کرد که فرشته ای روی زمین هست که ازش مراقبت کنه و مادر همون فرشته است...

زنان ,بانوان,عشق مادری

بانوی شرقی-سقفی که هرگز فرو نریخت

 کاش قدر مادرهامون رو بدونیم...
همه خاطره های مردم چین از روز دوازدهم مه ۲۰۰۸ (۲۳ اردیبهشت ۸۷) تیره است اما آنان دیگر نمی‌خواهند وحشت خود در آن زمان را مرور کنند.
زلزله زدگان فقط می‌خواهند لحظه‌های جاودان را به یاد بیاورند. نام‌های قهرمانان بی‌نشان، معمولی هستند اما یادشان تا ابد در تاریخ چین باقی خواهند ماند. زندگی آن‌ها در گذشته عادی بود اما پس از فاجعه سی چوان خیلی‌ها تبدیل به قهرمان شدند. شاید این دیگر برای خودشان روشن نباشد که چه کاری انجام دادند، اما حماسه‌هایی که آفریدند همگی مردم چین را تحت تأثیر خود قرار داده است.
مردم وقتی بچه را بغل کردند، یک تلفن همراه از لباسش به زمین افتاد که روی صفحه شکسته آن این پیام دیده می‌شد: عزیزم، اگر زنده ماندی، هیچ وقت فراموش نکن که مادر با تمامی وجودش دوستت داشت!!
وقتی گروه نجات، زن جوان را زیر آوار پیدا کرد او مرده بود اما کمک رسانان زیر نور چراغ قوه، چیز عجیبی دیدند. زن با حالتی عجیب به زمین افتاده، زانو زده و حالت بدنش زیر فشار آوار کاملاً تغییر یافته بود. ناجیان تلاش می‌کردند جنازه را بیرون بیاورند که گرمای موجودی ظریف را احساس کردند. چند ثانیه بعد، سرپرست گروه، دیوانه وار فریاد زد: بیایید، زود بیایید! یک بچه اینجا است. بچه زنده است. وقتی آوار از روی جنازه مادر کنار رفت دختر سه - چهار ماهه‌ای از زیر آن بیرون کشیده شد. نوزاد کاملاً سالم و در خواب عمیق بود.
او در خواب شیرینش نمی‌دانست چه فاجعه‌ای وطنش را ویران کرده و مادرش هنگام حفاظت از جگرگوشه خود قربانی شده است.
مردم وقتی بچه را بغل کردند، یک تلفن همراه از لباسش به زمین افتاد که روی صفحه شکسته آن این پیام دیده می‌شد: عزیزم، اگر زنده ماندی، هیچ وقت فراموش نکن که مادر با تمامی وجودش دوستت داشت!!
تبیان
 


برچسب ها:
زیبایی مهر مادری
.
زمین
.
مطمئن
.
زمین
.
زیبای
.مروری برگذشته